Przedszkole Miejskie nr 30 w Sosnowcu
ZEBRANIA Z RODZICAMI

29.08.2024r ( czwartek)

Aula :

- Grupa Biedronki ( 3 latki)  , Puchatki ( 4  latki) , Tygryski ( 5 latki)  - godzina 16.30

- Grupa Pszczółki ( 6 latki)  , Żabki ( 6 latki)  -  godzina 17.00

W salach grupowych

- Grupa Biedronki ( 3 latki)  , Puchatki ( 4 latki)  , Tygryski ( 5 latki)  – godzina 17.00

- Grupa Pszczółki ( 6 latki)  , Żabki ( 6 latki)  – godzina 17.30

Bezpieczne wakacje - spotkanie z policjantami

Zbliżają się wakacje – czas odpoczynku i wytchnienia dla naszych przedszkolaków. Musimy więc zadbać o to, by spędzili go bezpiecznie, miło i przyjemnie. Nic nie zwalnia nas dorosłych  z obowiązku dbania o bezpieczeństwo  naszych dzieci. Dlatego też  do naszego przedszkola zostali zaproszeni funkcjonariusze policji.  Panowie policjanci przyszli do naszych przedszkolaków, aby porozmawiać o bezpiecznych zabawach i zachowaniu  w czasie wakacji.

A o to kilka cennych rad: :

• dzieci zawsze powinny być  pod opieką dorosłych
  • w upalne dni osłaniamy głowę przed słońcem i pijemy dużo wody, przed wyjściem smarujemy ciało kremem z filtrem
  • kąpiemy się tylko w miejscach do tego przeznaczonych, na strzeżonych i bezpiecznych kąpieliskach
  • dzieci wchodzą do wody tylko z osobą dorosłą
  • w czasie burzy szukamy bezpiecznego schronienia
  • dzieci nie rozmawiają  z obcymi, nie biorą od nich prezentów ani słodyczy
  • nie głaszczemy obcych zwierząt - nawet najbardziej łagodne bywają groźne
  • na zabawy wybieramy bezpieczne miejsca – z dala od jezdni, torów kolejowych
  • nie zjadamy nieznanych owoców,  zbieramy grzyby, które znamy
  • dzieci nie obsługują urządzeń  zasilanych  prądem elektrycznym

Goście dla przedszkolaków przygotowali filmy edukacyjne o tematyce bezpieczeństwa.

Kończąc spotkanie dzieci wręczając laurki podziękowały funkcjonariuszom za spotkanie

Sosnowiecki Lider Ekologii - edycja 9

DRODZY RODZICE !

Miło jest nam Państwa poinformować , że Nasze przedszkole zostało jednym           z laureatów 9 edycji konkursu Sosnowiecki Lider Ekologii!

Zajęliśmy III miejsce w rankingu przedszkoli biorących w konkursie :)

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału           w konkursie w kolejnym roku szkolnym!

Płatności za dyżur wakacyjny - wyjaśnienie

DRODZY RODZICE !

W napływie błędnych informacji dotyczących płatności za dyżur wakacyjny , pragnę wyjaśnić , iż koszty za wyżywienie będą zwracane na Państwa konto          w razie nieobecności dziecka.

Przypominamy :

- Stawka żywieniowa - 13,00 zł ( śniadanie , obiad , podwieczorek)

- Numer konta:

PKO BP - 55 1020 2313 0000 3502 0579 5473